Mažiausių kainų pasiūlymai
  Graikija Kosaskoso logo

Koso sala, atostogos su šeima

 

VIEŠBUČIAI ŠEIMAI

   

        Aquise Marine Resort & Waterpark 4*


        Kipriotis Village 4*

        Mitsis Norida Beach 5*


Netoli Turkijos krantų randasi nedidelė puikiais smėlio paplūdimiais viliojanti Koso sala. Kitaip dar vadinama plūduriuojančių sodų sala. Šį vardą Koso sala gavo dėl žalumos gausos.

Turistus vilioja smėlio paplūdimiai, tačiau saloje yra daugybė archeologine prasme vertingų vietų, kurias vertėtų aplankyti.

 

Koso sala, atostogos


Antikinis teatras Odeonas. Maždaug II – III a. pastatytas teatras, jame vykdavo susirinkimai, buvo rodomos antikos laikais populiarios tragedijos bei komedijos. Tačiau šiuo metu restauruota tik nedidelė dalis Odeono teatro.

Verta aplankyti archeologijos muziejų, kuriame saugomi antikos laikų radiniai, tokie kaip romėnų statulos, mozaikos ir pan. Vienas garsiausių archeologijos muziejaus eksponatų – Hipokrato statula iš marmuro.

 

Asklepionas – šventykla, skirta medicinos dievui Asklepijui. Šioje ir kitose tokio tipo šventyklose šventikai gydydavo žmones. Teigiama, jog Koso saloje esančiame Asklepione gydyti pradėjo ir žymiausias pasaulyje gydytojas Hipokratas.

 

Termos. Tai vietovės, kur trykšta karštosios vandens versmės, turinčios gydomųjų savybių. Termose esančio vandens temperatūrą yra maždaug 45 laipsniai Celsijaus, tačiau gali priartėti ir iki 50 laipsnių .

 

Koso sala, atostogos su šeima

 

Koso sala iš tiesų yra nedidelė. Jos ilgis siekia apie 40 km, o plotis vos 8 km. Salą ir Turkijos kurortą Bodrumą skiria vos 4 km atstumas.

 

Paprasčiausias keliavimo būdas saloje – išsinuomoti automobilį. Jeigu saloje nusprendėte pabūti ilgiau – galite pabandyti salą apkeliauti ir pėsčiomis ar dviračiu.

 

Automobilių nuomos kaina apie 30 eurų už parą, nuomojantis ilgiau – kaina gali kristi net dvigubai. Dviračių nuoma prasideda nuo kelių eurų, o ekskursijos dviračiais kelioms dienoms – ~30-50 eurų.

 

 

 

 


Naudinga informacija
ŽemėlapiaiOrai
Miestų gidai (siųstis)Vizų informacija
Geriausias laikas keliautiStraipsniai
Medikų infoD.U.K.
Kelionių sutartysTurizmo katalogas
PartneriaiKeliaujant po ES
Apie mus
Pradinis
Kodėl mes?
Kaip mes dirbame?
Mūsų paslaugos
Mus Rekomenduoja
Facebook naujienos čia
Visi naujienlaiškiai
RSS
Kontaktai
Tel.: 8 37 208000
Mob.tel.: +370 61 999 888
El. p.: info@travel-oasis.lt
Konsultacija
Jei turite klausimų ar kelionę norite rezervuotis telefonu.
tel.: 8 37 208000
(I-V) 09:00 - 18:00