Mažiausių kainų pasiūlymai
  Naudinga informacija
ŽemėlapiaiOraiMiestų gidai (siųstis)Vizų informacijaGeriausias laikas keliauti
StraipsniaiMedikų infoD.U.K.Kelionių sutartysTurizmo katalogasPartneriaiKeliaujant po ES

 Šalis, kur pildosi svajonės – Jamaika
"Verslo žinios" 2011 vasaris
Eglė Aršvilienė
Kas iš mūsų nesvajoja apie romantiškas atostogas įspūdingo grožio saloje? Arba apie vestuvių ceremoniją smaragdinės jūros pakrantėje? Vakarienę žvakių šviesoje tiesiog paplūdimyje, kojas skalaujant šiltam jūros vandeniui? Neslėpsiu – pati dažnai apie tai pagalvoju. Ir štai lapkričio mėnesį nusišypsojo laimė įsitikinti, kad visą tai įmanoma, kad tokia vieta Žemėje egzistuoja...

 


Po 11 valandų trukusio tiesioginio skrydžio iš Londono, nusileidome Kernagio apdainuotame Montego Bejuje. Muitinės pareigūnai - labai draugiški, ir vizos gavimo procedūros užtruko vos 10-15 min. Oro uoste mus pasitiko viešbučių grandinės Sandals&Beaches darbuotojai, kurių lydimi trumpam užsukame į čia pat įsikūrusią viešbučiams priklausančią poilsio zoną. Dar nei vienoje šalyje nebuvo tekę to regėti.

Puiki mintis! Atostogos prasideda jau nuo oro uosto, kur po ilgo skrydžio belaukiant pervežimo į viešbutį gali pasimėgauti gaiviais gėrimais ar alumi.


Mes apsistojome keliuose Sandals&Beaches tinklo viešbučiuose. Jamaikoje jų yra 10 ir jų šūkis - „meilė yra viskas, ko tau reikia“. Sandals kurortai skirti poroms, ir čia sudarytos puikios sąlygos tiek vestuvių ceremonijoms, tiek neužmirštamam medaus mėnesiui praleisti. O tiems, kurie yra senai ir laimingai susituokę, yra sugalvota simbolinė ceremonija „Jausmų atnaujinimas“ - tos pačios vestuvės, tik be dokumentų įforminimo. Tuo atveju, jeigu pora viešbutyje apsistoja ilgiau nei 7 naktims, sutuoktuvių registracija nemokama.


Apie šeimas su vaikais irgi pagalvota. Jiems skirti viešbučiai Beaches Family Resorts ir jų šūkis - „kurortai, kuriuose absoliučiai viskas ir visiems įskaičiuota!“. Tai, galima sakyti, tie patys Sandals, tik su auklių paslaugomis, vaikiškais valgiaraščiais, vandens kalneliais, „piratų salomis“ ir atrakcionais „Sezamo gatvė“ (Beaches remia vaikų serialą „Sezamo gatvė“, XBOX žaidimų centrais, Scratch DJ Academy, paaugliams skirta diskoteka ir t.t.
Visi Sandals&Beaches viešbučiai dirba pagal sistemą „viskas įskaičiuota“. Ir tai išties absoliučiai viskas įskaičiuota: maistas ir gėrimai visą parą, aukštos kokybės alkoholis (viskis Black Label, konjakas Courvoisier, šampanas ir pan), yra daugybė sporto užsiėmimų: tenisas, nardymas (turintiems PADI sertifikatus), paviršinis nardymas, pasiplaukiojimai motorinėmis bei burinėmis valtimis, pasivažinėjimai dviračiais, kai kur galima žaisti net golfą.
Taigi, pirmąsias dvi dienas apsistojame SANDALS GRANDE OCHO RIOS GOLF RESORT & SPA 4*+. Jau pats pavadinimas pasako, kad viešbutis yra Ocho Rios miestelyje. Tai puikus didžiulis kompleksas, turintis 529 kambarius, skirstomus į 17 kategorijų, 11 restoranų, 12 barų, 7 didelius ir net 93 mažus prie vasarnamių esančius baseinus.

 

Šokas ištinka atidarius kambario duris: pirmiausia, ką pamatau – baseinas ir jacuzzi. Šis kambario tipas taip vadinama „Romeo ir Džiuljeta“ suita – tai kaip atskiras vasarnamis, kurio vidiniame siena aptvertame kiemelyje po atviru dangumi įrengtas baseinas. Privatumas garantuotas. Mini baras kambaryje taip pat džiugina gėrimų pasirinkimu (baltas ir raudonas vynas, viskis, romas, brendis, šampanas) ir visa tai įskaičiuota.


Įspūdinga pažintis su Sandals viešbučiais Jamaikoje tuo nesibaigia. Apsistojame viename geriausių šioje šalyje Sandals viešbutyje WHITEHOUSE EUROPEAN VILLAGE 5*. Jis sudarytas iš trijų sava stilistika besiskiriančių kompleksų – prancūzų, italų ir danų. Skirtingas virtuves siūlo ir 12 čia esančių barų ir restoranų. Maistas kokybiškas ir išties vertas pagyrimų! Prisiminusi net dabar jaučiu pusryčiams tiekiamų prancūziškų bandelių su sūrio arba šokolado įdaru skonį, o vakare sunku apsispręsti, kurį restoraną – jūros gėrybių ar italų – pasirinkti.
Bet tai dar ne viskas, kuo žavi Sandals&Beaches kurortai. Jų išskirtinis bruožas – aptarnavimo kokybė. Viešbučių personalas visada pasirengęs padėti, kad jau nuo pirmų minučių galėtum pasijausti kaip namuose. Ypatingas aptarnavimas laukia aukštesnės kategorijos kambarius užsisakiusių viešbučio svečių. Visą atostogų laiką jais rūpinasi asmeniniai liokajai, kurie gali ne tik informuoti apie organizuojamas ekskursijas ir jas užsakyti, rezervuoti gultus paplūdimyje, rezervuoti staliuką vakarienei jūsų pasirinktame restorane, bet net iškrauti lagaminą atvykimo dieną, atnešti šalto putojančio šampano butelį jums besiilsint prie jūros ir pan. Likimo dovana – šį išskirtinį aptarnavimą teko patirti ir man. Ir žinote, prie to taip greitai pripranti...


Saulėtoji Karibų jūros sala tiesiog „veža“. Tikrai nepaprastai laiminga šalis. Visiškai jokių rūpesčių. Galima daryti viska, visur ir visada. Ir nėra dėl ko pergyventi. Išgerk romo, pašok pagal regį ir nesijaudink! Tai absoliučiai kitas pasaulis...

Norintiems jį pažinti, skambinkite 8 37 208000 arba 8 619 9889
arba aplankykite mus !

Naudinga informacija
ŽemėlapiaiOrai
Miestų gidai (siųstis)Vizų informacija
Geriausias laikas keliautiStraipsniai
Medikų infoD.U.K.
Kelionių sutartysTurizmo katalogas
PartneriaiKeliaujant po ES
Apie mus
Pradinis
Kodėl mes?
Kaip mes dirbame?
Mūsų paslaugos
Mus Rekomenduoja
Facebook naujienos čia
Visi naujienlaiškiai
RSS
Kontaktai
Tel.: 8 37 208000
Mob.tel.: +370 61 999 888
El. p.: info@travel-oasis.lt
Konsultacija
Jei turite klausimų ar kelionę norite rezervuotis telefonu.
tel.: 8 37 208000
(I-V) 09:00 - 18:00