Mažiausių kainų pasiūlymai
  Sardinija -- noriukeliauti.lt kelionės - profesionalu ir patikima !

sardinija atostogos su šeima

 

VIEŠBUČIAI ŠEIMAI

 

 

Sighientu Life Hotel & Spa 4*

 

  

 

 

 

Sardinija

 

 

Labai graži sala Viduržemio jūroje, su gausybe lankomų vietovių, pradedant nuostabaus grožio paplūdimiais iki tradicinių, senovinių miestelių bei archeologinio paveldo objektų. Saloje beveik visiškai nepaliesta gamta, trumpai tariant gausu vietovių, kurias verta pamatyti.

  

Alghero

Alghero tai vienas seniausių ir gražiausių Sardinijos miestų, su siauromis tipiškomis senamiesčiui gatvelėmis. Oltre pagrindinis Viduržemio jūros regiono lankomas centras, Alghero vaidina svarbų vaidmenį raudonųjų koralų gamyboje ir perdirbime bei jūros ežių gaudyme.

 

 

 

2013 gegužės mėn. 10 nakvynių Sardinijoje

 

 

sardinija alghero senamiestis

 

Senamiesčio architektūra tai Katalonų bei Aragonų palikimas. Vertingiausi miesto įtvirtinimai ir pylimai pakrantėje datuojami nuo XIV a., bei gražiausias senovinis uostas, kuriame prisišvartuoja gausybė valčių ir jachtų iš viso pasaulio. Alghero turtingas bažnyčiomis. Tradiciškai kaip ir daugelyje modernių miestų čia rasite gausybę barų ir restoranų siūlančių tradicinė Sardinijos virtuvę.

Alghero miestas įsikūręs prie jūros, vasaromis pilnas turistų, turtingas apgyvendinimo pasiūlymais, tiek viešbučiuose, tiek privačiuose namuose.

 

noriu keliauti į sardiniją

 

Paplūdimiai balto smėlio, kiekvienas gali rinktis sau labiau tinkantį – šiuolaikišką, aprūpintą visa reikalinga paplūdimio atributika, arba „laukinį“ paplūdimį. Labai svarbus akcentas – labai švarus vanduo. Verta aplankyti Bombarde bei Lazzareto paplūdimius.

Puikiai paruošiami omarai bei jūros ežiai. Sausio ir vasario mėn. vyksta festivalis, kurio metu rekomenduojama paragauti jūros ežių (šiuo laikotarpiu mėsingiausi ir labai sultingi).

Sardinija garsėja savo vynais Alghero DOC iš Sella - Mosca regiono. Taip pat alyvuogių sodais ir alyvuogių aliejumi.

 

 

2013 gegužės mėn. 10 nakvynių Sardinijoje

 


 


Costa Smeralda

Emerald vietovė labiausiai išsiskiria iš visos Sardinijos pakrančių, kiekvieną vasarą ją aplanko gausybė turistų iš viso pasaulio. Čia gausų mažų įlankėlių, paplūdimių su nuostabiais gamtos vaizdais. Pusė lankytojų turistai iš Italijos, kita dalis – keliautojai iš viso pasaulio, tarp kurių sutinkami turtingiausi pasaulio žmonės.

 

 

Porto Cervo labiausiai lankoma poilsiavietė pakrantėje. Nuo senovės tai buvo mažytis žvejų miestelis, tačiau po princo Karim Aga Khan IV apsilankymo tapo labiausiai išsiskiriančiu kurortu pasaulyje. Miestas pastatytas iš tradicinių geltonų plytų, turi valčių bei jachtų prieplauką.

 

porto cervo, sardinija, kelione su šeima, noriu keliauti į sardiniją

 

Gausu paplūdimių tokių kaip Porto Rotondo (čia stovi S. Berlusconi vila), Poltu Quatu, Smooth Cow, Ramazzino, Cala si Volpe, Sardinijos paplūdimys ir daugybė kitų. Emerald rajone gausu viešbučių bei vilų.

 

 

Naudinga informacija
ŽemėlapiaiOrai
Miestų gidai (siųstis)Vizų informacija
Geriausias laikas keliautiStraipsniai
Medikų infoD.U.K.
Kelionių sutartysTurizmo katalogas
PartneriaiKeliaujant po ES
Apie mus
Pradinis
Kodėl mes?
Kaip mes dirbame?
Mūsų paslaugos
Mus Rekomenduoja
Facebook naujienos čia
Visi naujienlaiškiai
RSS
Kontaktai
Tel.: 8 37 208000
Mob.tel.: +370 61 999 888
El. p.: info@travel-oasis.lt
Konsultacija
Jei turite klausimų ar kelionę norite rezervuotis telefonu.
tel.: 8 37 208000
(I-V) 09:00 - 18:00